Dentaldekorasyon
HİZMETLERİMİZ

NELER YAPARIZ

İŞ SÜRECİ

KEŞİF

Yatırımcılar ile tanışma gerçekleşir ve Ücretsiz Keşif yapılır.

İLK PROJE DEĞERLENDİRMESİ

Sizinle birlikte lokasyon ve mekânsal analiz yapılıp, istek ve ihtiyaçlarınızın tespiti yapılır. Şimdiki ve gelecekteki oluşabilecek tüm ihtiyaçları karşılayacak, Mevcut inşaat maliyetleri doğrultusunda gerçekçi hedefler ile bütçe planlanır.

ŞEMATİK PLANLAMA VE KONSEPT TASARIMI

Ayrıntılı bir Proje Programının geliştirilmesi başarı için gereklidir. Hekimler ile yakın iş birliği çerçevesinde uygulamanın ihtiyaçları belirlenir. Şematik tasarım çalışması sonunda tamamen işlevsel bir tasarım taslağı oluşturulur. Bu taslak üzerinden konsept çalışmaları yapılır.

UYGULAMA PROJELERİ

Bu aşamada alt verileri tamamlanmış olan projenin saha çalışmalarını başlatmak için güncel Yönetmeliklere uygun; Vaziyet Planı, Kesitler, Zemin ve Tavan Planları, Mekanik ve Elektrik Tesisatı Projeleri, Sabit ve Hareketli Mobilya İmalat Projeleri ve Mahal Listesi hazırlanır.

NET MALİYET VE İŞ PROGRAMI

Projeler ve malzeme seçimleri yapıldıktan sonra bütün çözüm ortaklarımız ve potansiyel yüklenicilerle birlikte yürüteceğimiz çalışmalar ile yatırımın net maliyeti ve iş takvimi oluşturulur.

İNŞAAT YÖNETİMİ

İş programı ve bütçeye sadık kalınarak proje ve detaylara maksimum özen gösterilir. Yapım tekniği standartlarından ödün verilmez. Tıbbi ekipman satıcıları ile veri koordinasyonu sağlanır. İnşaat, mekanik, elektrik ve mobilya imalatları ile anahtar teslim klinik inşaatı tamamlanır.

Dental Dekorasyon Servisler
HİZMETLERİMİZ

NELER YAPARIZ