Dental Dekorasyon
NEWSLETTER

Here we share our ideas

Alya Klinik Tasarım

Diş Kliniği Konsept Tasarım Projesi

2020 yılında Ankara’da tasarladığımız muayenehanemiz’de müşterimizin de talebi doğrultusunda modern bir hava yaratmayı tercih ettik. 180m²’lik alanda tamamıyla açık renkler kullanarak fresh bir ortam yarattık.

READ MORE
Klinik Tasarım

Eryaman ADSP Klinik Tasarım & Uygulama

2020 yılında dental klinik tasarımına başladığımız ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz toplam 250 m² dir. Natamam şekilde teslim aldığımız binada klinik tasarımı ve uygulamasını başarı ile teslim ettik. Huzurlu bir ortamda tedavi imkânı sağlayan tasarımımızla ve kendine özgü havasıyla güven duyacağınız yepyeni mekanlar sunmaktayız…

READ MORE
Klinik Tasarım

Dt. Yalçın Erdin Muayenehane Tasarım & Uygulama

2020 yılında Ankara’da tasarladığımız muayenehanemiz’de müşterimizin de talebi doğrultusunda modern bir hava yaratmayı tercih ettik. 180m²’lik alanda tamamıyla açık zıt renkler kullanarak fresh bir ortam yarattık.

READ MORE
Klinik Tasarım

Maltepe ADSM Klinik Tasarım & Uygulama

İstanbul’da 2019 yılında klinik tasarımına başladığımız ağız ve diş sağlığı merkezimiz toplam 950m² olup 2 katlıdır. 11 ünitden meydana gelen A tipi merkezimizde kahverenginin şıklığı ve beyazın zarafetiyle beraber sade bir tasarım uyguladık.

READ MORE
Klinik Tasarım

Yenimahalle ADSP Klinik Tasarım

2018 yılında dental klinik tasarımına başladığımız ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz toplam 370m² olup 2 katlıdır. Natamam şekilde teslim aldığımız müstakil binada klinik tasarımı ve uygulamasını başarı ile teslim ettik.

READ MORE
Ankara Adsm Klinik Tasarım

Keçiören ADSM Klinik Tasarım

2018 yılında dental klinik tasarımına başladığımız ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz toplam 700 m² olup 3 katlıdır. Natamam şekilde teslim aldığımız müstakil binada klinik tasarımını yaptığımız alanların dışında bir katı sadece yönetim ofisi ve ortak kullanım alanı olarak tasarlanmıştır.

READ MORE
Klinik Tasarım ve Dekorasyon

Ümraniye ADSP Klinik Tasarım

2017 yılında dental klinik tasarımına başladığımız Ümraniye ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz toplam 500 m² olup 2 katlıdır. Dental Dekorasyon  kliniklerin tasarımı ve inşası konusunda eşsiz bir deneyime sahiptir..

READ MORE
Hastane iç Dizayn ve Uygulama

Kurtköy Hastane Tasarım ve Uygulama

2016 yılında tasarımına başladığımız kurtköy hastanemiz toplam 3200 m² dir. Binada Hastane iç dizayn ve uygulamasını yaptık. Dental Dekorasyon hastane tasarımı ve inşası konusunda eşsiz bir deneyime sahiptir..

READ MORE
Klinik Dizayn ve Uygulama

Kurtköy ADSP Klinik Tasarım

2016 yılında dental klinik tasarımına başladığımız ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz toplam 385 m² olup 2 katlıdır. Natamam şekilde teslim aldığımız müstakil binada klinik tasarımını ve uygulamasını yaptık.

READ MORE
Dental Klinik Tasarım ve Dekorasyon

Dental Klinik Tasarım

2015 yılında klinik tasarımına başladığımız ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz toplam 200 m² olup giriş kattadır. Uygulamadan ziyade projesini yaptığımız dental klinik tasarım hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için…

READ MORE